Спрашивает Надія
Вопрос №189 от 15.06.2017

Вопросу присвоена категория - Планировка
Тема - Незаконная перепланировка

Вопрос бесплатный

Общий вопрос

Доброго дня!

Читала багато Ваших порад на форумі сайту http://www.stroimdom.com.ua.
Зараз знаходжусь на етапі планування 3-х кімнатної квартири у новобудові в Рівненській області (95 м2). Коштів для найму дизайнера нажаль не маю, але шукаю будь-яку можливість грамотно та економно спланувати площу квартири. Є вже деяке бачення по розміщенню меблів та знесені деякі перегородки у квартирі. І почитавши форум, зрозуміла, що при плануванні, я з чоловіком, зробили помилку: об"єднали 1 сумісний санвузол із спальнею та вирішили зробити там велику кухню-студію на 20 м2. А в тому місці де по плану мала бути кухня ,вирішили зробити дитячу кімнату. Перегородки вже знесені. Чим мені це грозить??? Чи це виявиться тільки при продажі квартири? І скільки коштуватиме Ваша бачення по схематичному розміщенню меблів у квартирі з рекомендаціями?
Буду щиро вдячна за відповідь та допомогу.
Отвечает специалист Мария Ваулина
Ответ от 15.06.2017
Портфолио Ответы
 

Общий ответ

Доброго дня.

Ви зробили перепланування, що суперечить діючим нормам. Відповідальність за порушення житлового законодавства - читайте статтю 189 Житлового кодексу редакції 01.01.2017.

З'ясувати, що Ваша квартира не відповідає технічному паспорту, сторонні особи можуть тільки потрапивши у Ваше приміщення за рішенням суду. Таке може статися, наприклад, при виникненні аварійної ситуації - якщо Ви будете винні у заливі нижньої квартири. Або при неграмотному влаштуванні звуко- і гідроізоляції "мокрих зон", що після перепланування опинилися над житловими кімнатами. Якщо це порушує комфортні умови проживання Ваших сусідів, вони можуть звернутися до суду.

З 2017 року було відмінено дозволи на перепланування приміщень - читайте статтю 100 Житлового кодексу редакції 01.01.2017. Додаткову інформацію можете знайти у вільному доступі, наприклад тут http://rian.com.ua/interview/20161229/1020091234.html

Вартість креслення перепланування з розміщенням меблів залежить від складності і особливих побажань,тому в кожному випадку визначається окремо. Але це креслення буде відповідати не тільки Вашим побажанням, але й діючим нормам.
Оценка ответа:
Оценка ответа - 5

Отзыв

Щиро дякую за те, що знайшли час на відповідь. Нажаль на сьогоднішній день змінити своє перепланування вже не маю змоги. Дуже шкодую, що не знайшла Вас раніше. Бажаю хороших клієнтів та успіхів!!!
Всього найкращого!
Войдите в систему

Электронная почта
Пароль
Запомнить на этом компьютере

comments powered by Disqus
 
 
© Архи-помощь, 2014-2016