Запитує
Запитання №160

Питання віднесено до категорії - Дизайн
Тема - План потолков в "Однушке"

Запитання платне

Загальне запитання

Продовження запитання № 108.
Доброго дня Маріє! На сьогоднішній день маємо побудовану по вашим кресленням квартиру і тепер бажаємо замовити креслення стелі.
З побажань - подобаються варіанти які були нами вкладені в запитанні № 106, фото № 2 та № 3, але у зв'язку з тим, що у нас будуть розсувні двері та через кімнату проходить балка, то повністю покладаємося на Ваші пропозиції. Головне щоб не було сильно складних конструкцій стелі та була гарна освітленість.
З повагою Юрій.
Уточнення до запитання Згорнути
 

Запит уточнення

Для розробки плану стелі потрібні наступні уточнення:

1. Додайте фотофіксацию перепланованої квартири (3-4 фото).

2. Необхідна фотофіксація и розміри елементів віконного блоку у кімнаті.
- Якщо є верхні "глухі" фрамуги, то яка відстань від плити перекриття до віконного профіля?
- Якщо верхніх фрамуг немає, то яка відстань від плити перекриття до верху створки, що відкривається? Чи передбачений розширювальний профіль у верхній частині віконного блока?

3. Вам потрібно визначитися з типом штор.
На фотоприкладах вікна декоровані шторами на прихованих карнизах. Таке рішення можливе для кімнати при достатній висоті від плити перекриття до верху створки, що відкривається (якщо Ви бажаєте застосувати таке рішення у кухні, то тут висота перетинки дозволяє застосувати прихований карниз).
Для визначення глибини прихованого карнизу, треба знати відстань від стіни до зовнішнього краю радіатора - необхідні заміри.
Якщо в кімнаті конструкція вікна НЕ дозволяє застосувати прихований карниз, то повідомте про інші побажання (відкриті пристельні карнизи, римські штори на створку, ролети на створку тощо).
На плані розміщення меблів передбачене широке многофункціональне підвіконня, що перекриває радіатори. Якщо Вас влаштовує таке рішення, то рекомендуються штори на створці, що забезпечить доступ до підвіконня.

4. Мають значення Ваші побажання щодо меблів у кухні: верхні шкафки плануєте до стелі чи стандартної висоти (72 см, 92см)?

5. Плануєте розсувні двері на всю висоту чи з фрамугою (механізм закріплюється до стелі чи до перетинки)?
Якщо Ви визначилися з конструкцією розсувної системи (якість і вартість влаштовують), то повідомте (тип конструкції буде враховано при проектуванні стелі).
Якщо вартість конструкції "небюджетна," то можна роздивитися інші варіанти розділення кухні і кімнати (японські штори, тощо).
Можливий варіант встановлювання дверей/перегородки/штори не відразу, а після ремонту у процесі експлуатації (при необхідності).

6. Потрібні точні заміри розташування отвору вентиляції і прив'язки труби від котла до димоходу у кухні (відстані від стін і плити перекриття).

Уточнення до запитання

1. Фото викладені. Усі перегородки були збудовані згідно проставлених Вами розмірів до проекту.
2. На фото 4 вказані «чисті» розміри віконного блоку, тобто без урахування монтажної піни. У верхній частині встановлений розширювальний профіль висотою приблизно 40 -45 мм.
3. В зв’язку з тим, що забудовник на лоджіях встановлює панорамні вікна і враховуючи товщину наших зовнішніх стін, на кухні вирішили батарею опалення не встановлювати, а буде тепла водяна підлога як на кухні так в ванвузлі та передпокії. На кухні більш схиляємося до прихованого карнизу, а в кімнаті як і на плані розміщення меблів, широке многофункціональне підвіконня і штори на створці. Вікна виходять на сквер, тому сильно «зашторюватися» точно не будемо.
4. Верхні шафки плануємо висотою – 92 см.
5. Розсувні двері планували на всю висоту, але з конструкцією розсувної системи ще не визначалися і тому готові прислухатися до Ваших рекомендацій щодо придбання якісної продукції.
6. На фото 6 вказані точні заміри каналу вентиляції та димоходу.

Креслення, малюнки, фотографії

№ 1
Answer 1
№ 2
Answer 2
№ 3
Answer 3
№ 4
Answer 4
№ 5
Answer 5
№ 6
Answer 6
Відповідає Спеціаліст Марія Вауліна Портфоліо Відповіді
 

Загальна відповідь

З приводу газу:
Газові магістралі ще не прокладено, тому точно не можна визначити висоту монтажа стелі. На схемі розгортки показане «ідеальне» розташування газових труб. Якщо є можливість домовитися з монтажниками, то було б дуже добре виконати розводку газу згідно розгортці:
- від лічильника піднятися, пройти під стелею (краще по центру існуючого отвору вентиляції), зробити опуск до відмітки +1,650 від чистої підлоги, потім підключення котла буде здіснено за допомогою гнучкого шлангу в конструкції меблів. В зоні проходу під стелею влаштувати ГК-короб зі з’ємною бічною перфорацією для вентиляції та доступу до газової труби.
- від лічильника зробити опуск до відмітки +0,750 від чистої підлоги, потім підключення плити буде здіснено за допомогою гнучкого шлангу під стільницею.
Якщо газові труби будуть прокладені за вихідним проектом, то потрібно буде заховати підключення плити у нішу зі з’ємною перфорацією.

З приводу теплої підлоги:
«Пиріг» теплої підлоги – це не тільки труби, стяжка і плитка, а ще й утеплення (щоб не гріти перекриття). Висота «пирога» дорівнює min 100 мм. Тому необхідно перевірити висоти дверних отворів, щоб висота від чистої підлоги до перетинки була не менше 2,05 м (отвір під стандартні двері).

З приводу розсувного механізму:
- рішення нетипове (великі розміри і вага дверного полотна), тому виробники стандартних дверей, скоріш за все, не візьмуться за виготовлення такого виробу. Треба шукати приватні столярні цехи, де можливе виробництво нестандартних виробів. До монтажа стелі треба обов’язкогово визначитися з виробником, отримати рекомендації щодо монтажа виробу (габарити ніши, монтажного брусу).

З приводу натяжної стелі: на фотоприкладах застосовано глянцеву натяжну стелю. На мій погляд – для житла це не дуже вдале рішення, бо відзеркалення елементів інтер’єру може дратувати. Ви можете, якщо бажаєте, застосувати глянцеву натяжну стелю, або матову чи підшити ГК.

З приводу варіантів стелі:
Варіант 1 цікавий, але складний у реалізації: у залі застосовано приховане пристінне світло, у ванній кімнаті і передпокої - складні профілі стелі. Використання ніш для світла виключає можливість влаштування розсувних дверей до стелі (тільки з «глухою» фрамугою).
Варіант 2 простий в реалізації: мінімальна кількість опусків, пості профілі. Цей Варіант підійде для влаштування розсувних дверей як до стелі без фрамуги (в конструкції стелі закладено нішу для монтажного брусу), так і з фрамугою (нішу для брусу треба видалити, прив’язки світла відкорегувати). Можна спростити стелю у залі, видаливши опуски над ТВ і над диваном (напроти); освітлення зони дивану і полиць в зоні ТВ можна вирішити пристінним світлом (бра).
Мені подобається Варіант 2 - він простий і функціональний (кухня, передпокій, ванна кімната), але вирішувати Вам.

В окремому запитанні можна зробити зауваження щодо опусків стелі, розміщення світильників та замовити «зведений» варіант зі стель різних приміщень (наприклад, стелю кухні із Варіанта 1 можна поєднати зі стелею ванної кімнати Варіанта 2).

Креслення, малюнки, фотографії

№ 1
Answer 1
№ 2
Answer 2
№ 3
Answer 3
№ 4
Answer 4

Пояснення до креслень

№1 - Розгортка по кухні з газовими трубами.
№2 - Варіант стелі 1.
№3 - Варіант стелі 2.
№4 - "Пиріг" теплої підлоги.
Креслення 1 друкувати на форматі А3 (масштаб 1: 20).
Креслення 2,3 друкувати на форматі А3 (масштаб 1: 50).
Креслення 4 друкувати на форматі А4 (масштаб 1: 25).
Оцінка відповіді:
Оцінка відповіді - 5

Відгук

Доброго дня Маріє! Дякуємо за докладну відповідь, будемо чекати "розводку" від газовиків, шукати виробників на наші нестандартні розсувні двері і визначатися з запропонованими Вами варіантами стель.
Увійдіть до системи

Електронна пошта
Пароль
Запам'ятати на цьому пристрої
Забули пароль?
Увійти    Скасування
Немає облікового запису?
Зареєструватися

comments powered by Disqus  
© Archi-help, 2014-2023